SKUP NIERUCHOMOŚCI

Błonie  *  Warszawa Ochota  *  Warszawa Bielany  *  Grodzisk Mazowiecki

Wypożyczalnia Samochodów Warszawa - Tani wynajem aut

Warunki współpracy


Wiedząc, jak wiele stresu kosztuje sprzedaż własnego domu czy mieszkania, staramy się, aby współpraca z naszym skupem nieruchomości była prosta i nie dokładała Państwu dodatkowych nerwów. Działamy w sposób przejrzysty oraz pomagamy na każdym etapie sprzedaży.

Chcąc zacząć współpracę z naszą firmą, oczywiście trzeba się z nami skontaktować. Umożliwiamy kontakt na trzy sposoby. Mogą Państwo wypełnić formularz kontaktowy bezpośrednio z poziomu strony internetowej skupu nieruchomości Buho. Drugą opcją jest napisanie wiadomości i wysłanie jej na nasz adres mailowy. Kiedy otrzymamy od Państwa zapytanie poprzez formularz lub mail, dokonamy wstępnej wyceny oraz jak najszybciej się z Państwem skontaktujemy. Aby przyspieszyć realizację transakcji, prosimy o podanie w wiadomości podstawowych informacji na temat nieruchomości. Mogą Państwo również wykonać telefon do naszej firmy, aby od razu porozmawiać o szczegółach.

Jeżeli będą Państwo zdecydowani, aby skorzystać ze skupu mieszkań, skupu domów lub dowolnej innej usługi, podczas pierwszej rozmowy umówimy się na spotkanie. Może ono odbyć się nawet tego samego dnia, o ile uda się w tak krótkim czasie zebrać wszelką niezbędną dokumentację. Podczas spotkania nasz rzeczoznawca, po specjalistycznych oględzinach i analizie dokumentów, przygotuje szczegółową wycenę. Kolejnym etapem jest akceptacja przez Państwa naszej oferty. Dojście do porozumienia w tej kwestii skutkuje przejściem do etapu podpisania umowy. i przekazania gotówki. Alternatywnie możemy również wykonać przelew ekspresowy. Jesteśmy skłonni zrealizować cały proces transakcji w ciągu jednego dnia.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do zadawania pytań na dowolnym etapie współpracy. W naszym zespole pracuje szereg fachowców różnorodnych specjalności, którzy pomogą Państwu w każdej kwestii. Służymy poradą oraz rzeczywistym wsparciem. Z przyjemnością wyręczymy Państwa w załatwieniu spraw formalnych, których nie brakuje, zwłaszcza jeśli mówimy o skupie nieruchomości zadłużonych.


Warunki współpracy

BUHO Skup Nieruchomości
Aleja Krakowska 291 lok U6
02-133 Warszawa
tel. 505-406-361